Suszarnie spożywcze

Mamy świadomość, że w licznych przedsiębiorstwach produkcyjnych, zajmujących się artykułami spożywczymi, często wykonywaną czynnością jest suszenie żywności. Znając potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy dla nich atrakcyjną ofertę wysokiej klasy suszarni spożywczych. Nie każdy wie, że w swoim dotychczasowym dorobku mamy już zaprojektowanie i zainstalowanie kilku nowoczesnych suszarń. W naszej ofercie można więc znaleźć suszarnie spożywcze, taśmowe i bębnowe, a wszystkie z nich cechują się niezawodnością oraz bezawaryjnością.

W dotychczasowych projektach zastosowaliśmy takie rozwiązania techniczne, jak na przykład zamontowanie pneumatycznie podnoszonego i uszczelnianego sita, które jest myte po każdym procesie suszenia. Dodatkowo nasze suszarnie spożywcze zostały wyposażone w funkcję odsączania wody przed rozpoczęciem procesu suszenia. Urządzenia przeprowadzają również rekuperację ciepła, co umożliwia zmniejszenie zużytej energii. Warto również podkreślić, iż nasze realizacje przygotowujemy z największą dbałością o detale, pozostając w zgodzie z najnowszymi podpowiedziami technologicznymi.

suszarnie spożywcze

Znany producent suszarni spożywczych, któremu można zaufać

Tym, co wyróżnia naszą firmę spośród konkurencji, jest fakt posiadania profesjonalnego oraz w pełni wyposażonego biura projektowego, które daje nam możliwość tworzenia najlepszych i najtrwalszych rozwiązań dostępnych na rynku, cechujących się nie tylko funkcjonalnością, ale przede wszystkim bezpieczeństwem. Każdorazowo wykonujemy prace projektowe z zakresu tworzenia suszarni spożywczych w oparciu o aktualne przepisy prawa obowiązującego w kraju oraz w Unii Europejskiej. Jest to tylko jeden z wielu powodów, dla których cieszymy się tak dużym zaufaniem wśród szerokiej grupy Klientów.

Jeśli chcą być Państwo jednym z nich, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą profesjonalnych suszarni spożywczych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz niezbędnej wiedzy, którą nieustannie staramy się poszerzać, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu sprawdzone produkty z najwyższej półki. To doskonałe rozwiązanie, które doceniło już wielu Klientów, pragnących nabyć trwałe i solidne suszarnie, które będą służyć niezawodnie przez bardzo długi czas.

suszarnie spożywcze

 


Zobacz karty katalogowe:

Suszarka pulsofluidalna
Suszarka rozpyłowa
Suszarka taśmowa
Suszarko schładzarka
Suszarnia fluidyzacyjna
Suszarnia taśmowa do produktów spożywczych