Instalacje Big Bag

W zakres działań wykonywanych przez naszą firmę wchodzi również tworzenie stacji rozładunku big-bagów. System ten jest używany do bezpyłowego przeładunku w zamkniętym, automatycznym obiegu materiałów sypkich oraz granulowanych. Dzięki nim pakowanie takich produktów jak kawa, sól, ziarna zbóż, napoje energetyczne i wiele innych artykułów w proszkach i granulatach, nie jest kłopotliwe. Wielkie worki mogą zostać napełnione w krótkim czasie, bez konieczności angażowania personelu. Nie jest istotny rozmiar worka ani ciężar pakowanego produktu. Stacje big-bag bardzo przydają się w dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych. Ponieważ specyfika pracy tego typu firm jest nam dobrze znana, wiemy, czym powinny charakteryzować się instalacje big-bag.

Instalacje big-bag są jednymi z najpopularniejszych opakowań wielkopojemnościowych, które można dostać na rynku. Nieustannie staramy się monitorować rynek, by móc zaproponować Państwu wyłącznie najlepsze i najbardziej sprawdzone rozwiązania z zakresu produkcji instalacji big-bag. Naszą silną stroną jest duży zespół wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników, który zorientowany jest na to, by oferować Klientom wyłącznie najwyższej klasy rozwiązania. Rozsądne zarządzanie oraz sprawna i przejrzysta polityka handlowa sprawiają, że jesteśmy jedną z najbardziej zaufanych firm zajmujących się produkcją tego typu instalacji.

instalacje big bag

Poszukujesz instalacji big-bag? Sprawdź naszą ofertę!

Czy wiedzą Państwo, dlaczego nasza firma jest tak często polecana wśród Klientów? Dzieje się tak m.in. przez fakt, iż każda stworzona przez nas instalacja big-bag charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz niezawodnością, dzięki czemu ich nabywcy unikają problematycznych sytuacji związanych z niespodziewanymi awariami, które mogłyby narazić dane przedsiębiorstwo na duże straty. Ich nabycie staje się więc korzystną inwestycją na wiele lat, którą doceniają Klienci poszukujący sprawdzonych i trwałych rozwiązań, w których ryzyko przedwczesnego zniszczenia jest praktycznie zerowe.

Co równie istotne, w swojej pracy wykorzystujemy sprawdzone i profesjonalne oprogramowanie związane z instalacjami big-bag, które umożliwia nam unikać wszelkich błędów oraz pomyłek, a także dostosowywać wszelkie konstrukcje do obecnie funkcjonujących norm prawnych. Jeżeli więc poszukują Państwo znanej i sprawdzonej firmy zajmującej się tego typu instalacjami, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, by móc zagwarantować wszystkim Klientom zadowolenie oraz satysfakcję z wykonywanych przez naszą firmę instalacji big-bag.

instalacje big bag

 

Zobacz kartę katalogową:

Stacja załadunku worków big-bag

Stacja rozładunku worków big-bag