O firmie

Misja firmy

MYSAK GROUP ma zawsze na uwadze cel i dobro Inwestora. Nasze zadanie wykonujemy w sposób efektywny i oszczędny stosując zasadę gospodarności w rozwiązaniach technicznych.

Wyróżnia nas najwyższa jakość produktów technologicznych oraz działań wdrożeniowych. Cieszymy się rosnącym szacunkiem i zaufaniem klientów, a także konkurencji. Chcemy aby nasi zleceniodawcy mówi o nas „to jest najlepsza polska firma w branży”. Na pewno jesteśmy gwarantem sukcesu.

Zasoby i zaplecze

Głównym i jednym z najważniejszych zasobów firmy MYSAK GROUP, są zasoby ludzkie. Posiadamy bardzo dobrych i kompetentnych inżynierów, wykwalifikowanych projektantów – technologów. Każdy z naszych ludzi posiada odpowiednie doświadczenie zdobyte przy realizacji średnich i wielkich projektów inwestycyjnych. Stawiamy na doskonalenie umiejętności naszego zespołu. Zapewniamy szkolenia zarówno techniczne, jak i w zakresie języków obcych czy obsługi klientów. Pracujemy w niewielkich zespołach, gdzie zachodzi naturalne przekazywanie doświadczeń i wiedzy. Jest do bardzo korzystne dla naszych młodych ambitnych pracowników. W ten sposób nasi pracownicy po prostu są najlepsi.

Historia firmy

Mysak Group Sp. z o.o. sp.k. powstała w wyniku połączenie zdobytych doświadczeń przy realizacji różnych prototypowych maszyn i urządzeń w biurach konstrukcyjnych oraz realizacji nietypowych i jednostkowych technologii w wielobranżowych biurach projektów. Na skutek zachodzących transformacji jest to kontynuacja biura projektowo – inżynierskiego powstałego w 1991 roku. Przekształcenie wynikło ze wzrostu, rozwoju jak i zmiany działalności z osoby fizycznej na osobę prawną. Gwarantuje to ciągłość rozwoju znanych i udoskonalanych technologii oraz wysoką jakość produktów i usług firmy MYSAK GROUP.

Przez okres około 15 lat w wyniku zaangażowania i pomysłów zespołu firmy MYSAK GROUP powstało wiele oryginalnych konstrukcji, maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych (zakładów i linii technologicznych) w dziedzinie przemysłu spożywczego, przemysłu chemicznego oraz pokrewnych.

Doświadczeni pracownicy są znanymi i cenionymi postaciami na rynku instalacji spożywczych w Polsce. Dlatego też warto nam zaufać.

Więcej informacji dotyczących rozwoju firmy MYSAK GROUP.

biuro mysak (3)