Industrie

Industrie

Projektowanie instalacji przemysłowych

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją  urządzeń, maszyn oraz kompleksowych instalacji dla przemysłu spożywczego, chemicznego i przemysłów pokrewnych. Maszyny i urządzenia, które produkujemy, umożliwiają przygotowanie różnego rodzaju produktów począwszy od ich rozładunku, poprzez mycie, suszenie, rozdrabnianie, czy dozowanie. To także urządzenia do transportu, pakowania i magazynowania produktów.

Projektowanie linii produkcyjnych

Warto podkreślić, że projekty maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych powstają w naszym profesjonalnym biurze projektowym. Prace projektowe z zakresu instalacji spożywczych  wykonujemy w oparciu o aktualne przepisy prawa obowiązującego w Polsce oraz Unii Europejskiej.

W pełni wyposażone biuro projektowe z najnowszym oprogramowaniem daje nam możliwość tworzenia najlepszych i najtrwalszych rozwiązań dostępnych na rynku. Nasze projekty cechują się nie tylko funkcjonalnością, ale przede wszystkim bezpieczeństwem.

Co równie ważne, w swojej pracy wykorzystujemy sprawdzone i profesjonalne oprogramowanie związane z instalacjami dla przemysłu spożywczego, które umożliwia nam unikać błędów i pomyłek, a także dostosowywanie projektów konstrukcji do obecnych norm prawnych.

Producent maszyn z wieloletnim doświadczeniem

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, którą nieustannie staramy się rozwijać, dlatego też jesteśmy w stanie zrealizować różnorodne zlecenia dla wszystkich Klientów, wykonując swoje obowiązki w sposób w pełni profesjonalny oraz rzetelny. Na co dzień, w swojej pracy bazujemy wyłącznie na najnowocześniejszych technologiach, specjalizując się m.in. w instalacjach dla przemysłu spożywczego i chemicznego wielkich firm międzynarodowych jak i u lokalnych producentów.

Jeżeli więc poszukują Państwo znanej i sprawdzonej firmy zajmującej się instalacjami przemysłowymi, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.