Suszarnie bębnowe

Suszarnie bębnowe są kompletnymi liniami technologicznymi służącymi do sprawnego suszenia biomasy. Podstawowe surowce wykorzystywane podczas tego procesu to między innymi trociny, zrębki drzewne, słoma, czy też wytłoki owocowe. Oferowane przez naszą firmę suszarnie charakteryzują się ekonomicznością oraz całkowitym bezpieczeństwem podczas codziennego użytkowania. Jest to tylko jeden z wielu powodów, dla których cieszą się one tak dużym uznaniem wśród szerokiej grupy naszych zadowolonych Klientów.

Zasada działania suszarni bębnowych opiera się na suszeniu danego materiału przy użyciu podajnika surowca, który połączony jest ze specjalnym ślimakiem dozującym. Przy użyciu łącznika załadowczego suszarni bębnowej, jest on transportowany do wnętrza bębna, w którym odbywa się proces suszenia materiału. Jego obrotowy ruch sprawia, że rozprzestrzenia się on w bębnie, kierując się w stronę wylotu. Spadek wilgotności suszonego materiału następuje dzięki jego bezpośredniemu kontaktowi z mieszanką gazów spalinowych oraz gorącego powietrza.

Jesteśmy producentem wysokiej klasy suszarni bębnowych

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu wysokiej klasy suszarni bębnowych. Nieustannie staramy się monitorować rynek, by móc zaproponować Państwu wyłącznie najlepsze i najbardziej sprawdzone rozwiązania. Naszą silną stroną jest duży zespół wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników, który zorientowany jest na to, by oferować Klientom wyłącznie najlepsze suszarnie bębnowe. Profesjonalne zarządzanie oraz sprawna i przejrzysta polityka handlowa sprawiają, że jesteśmy jedną z najbardziej zaufanych firm zajmujących się produkcją tego typu urządzeń.

suszarnie bębnowe

Należy także zaznaczyć, iż każda stworzona przez nas suszarnia bębnowa charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz niezawodnością, dzięki czemu ich nabywcy unikają problematycznych sytuacji związanych z niespodziewanymi awariami, które mogłyby narazić dane przedsiębiorstwo na duże straty. Ich nabycie staje się więc korzystną inwestycją na wiele lat, którą doceniają Klienci poszukujący sprawdzonych i trwałych rozwiązań, w których ryzyko przedwczesnego zniszczenia jest znikome. Każdą osobę zainteresowaną zakupem suszarni bębnowych zapraszamy do kontaktu!